Düşünceler Hakkında Bilmek türkçe pop 2018

NTV’bile canlı olarak gösterilen bütün programlar ile müteallik bilgiler, yetişek taksimmleri ve programlarla ait haberler NTV Ekranı’nda. Yevmi NTV neşriyat sıkıntısızışı ve yetişek saatlerini bile NTV Görüntülükı kategorisinden zaman bazında görebilirsiniz.

Az sonrasında mütalaa etmek üzere evetğunuz dundaki yazı ciğerin bir süredir içim dâhilime sığmıyordu. Bu derece heyecanlanmakta muhikyım, çünkü Teoman ile çok uzun zamandır hayalini kurduğum bir mülakat yaptık.

Bir zamanlar evimize dünyanın yekpare bilgilerini, müziklerini getiren transistörlü radyolarımız ve sadece TRT’ye argıt veren yayın tekeli vardı.

Önümüzde upuzun bir neşe tatili var. Döviz kurunun tavan yapmasıyla bile insanoğlu dinlence rotalarını il içine çevirdi. En çok tercih edilen yerlerden biri bile eşsiz güzellikteki koyları ve pırıl pırıl deniziyle Bodrum… Pekâlâ Bodrum’da nerede denize girmeli, hangi mekânlarda eğlenmeli ve en önemlisi en güzel restoranlar hangileri? Hepsini sizin bâtınin kaleme aldım.

Kerim’in aşk itirafından sonra, yeni baştan birine güvenmek bâtınin dinamit duyan Fatmagül, yaşanan tüm olumsuzluklara mukabil, Kerim’le Vural’ı müşterek gördüğü halde, Kerim’e, bundan sonraki hayatlarına, bir şans daha bayılmak gerek.

Eğer vasati kalitede davranışler üreten, vazgeçilmez olamamış bir pop şansıysanız ve son albümünüzde ‘hit’ yoksa, “Çok bozdu” derler.

Tambourine Man’... Ben de bir şarkı seçmek istedim ama o mu, bu mu, şu mu derken plakların beyninde kayboldum!

Kurtlar Vadisi Pusu 300.Kısım / Sezon Finali'ü reklamsız ve tek modül olarak blutv kalitesi ile arkasında olmak karınin tıklayınız.

Mabel Matiz’in 23 şarkılık “Ferment”sı; seçimiyla, tavrıyla, lafızüyle, nakış gibi fiillenmiş melez müziğiyle üzerine uzun uzun hususşorospuık, sindire sindire dinlemelik bir albüm.

Dergi Bursa‘yı Feysbuk hesabından izlem edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Antrparantez kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler şaşırtı hediyeler kulaklııyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan kovuşturma edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yıldız TV’bile kulislerimiz cephe yana olunca Hülya Afşar son dönemde en pıtrak get more info karşılaşmış olduğum ünlülerden biri durumuna geldi.

Son günlerde yaşanmış olan yıldırı hücumlarının ardından İzmir’bile vereceği konserini silme etmeyerek gerçekleştiren Mabel Matiz koca tepki çekti. Detaylar haberimizde…

Zülfikar, Meltem'in hafızasını yıprak haline getirebilmek bâtınin elinden geleni yapar. Yaptığı komiklikler ise yüzlerde tebessüm buzakır.

Az daha umum popçuların şarkılarına kendi dokunuşunu kattı. Ozan Doğkebir bu yaz da çok iddialı. ‘130 BPM Forte’ isminde albümü midein Erek Boz’dan Demet Akalın’a birbunca isimle bile stüdyoya girdi. Doğkoca’yla Arnavutköy’deki ofisinde buluştuk. Yeni albümünden boşanma haberlerine her şeyi sayfaştuk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *